Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"Wolontariat dla sztuki"- warsztaty malowania twarzy i wolontariuszki na Dniach Krosna - Miasta Szkła

malowanie twarzy 1
 
     Justyna, Natalka, Magda i Paulina w dniu 11.06 wzięły udział w warsztatach malowania twarzy zorganizowanych przez FUNDACJĘ DLA SZTUKI. W ten sposób przygotowywały się do "działania" podczas Dni Krosna - Miasta Szkła.
W niedzielę 14.06  malowały buzie uczestnikom konkursu plastycznego dla dzieci " Artystyczne Podcienia 3 edycja". Gratulujemy efektu!

                                                                                                                                                           E. Zajdel 

malowanie twarzy 4
 
W dniach 12-14.06.2015 miały miejsce obchody Dni Krosna. Jak co roku na uczestników czekało wiele atrakcji; koncerty, konkursy, pikniki, wystawy. Pogoda dopisała, dzieci w ostatnim dniu świętowania nie mogły się nudzić. Zadbali o to wolontariusze - również z naszego Plastyka. Wolontariuszki z naszej szkoły prowadziły kącik dla dzieci, gdzie każdy chętny mógł przyjść i wrócić z całkiem odmienionym wyglądem. :-) Mowa tu o malowaniu twarzy i nie tylko. Nie chodzi jednak o zwykły makijaż. Nasze artystki malowały dzieciom przeróżne wzory, motywy czy zwierzęta przy pomocy specjalnych farb do ciała. Możliwe było wybranie sobie gotowego wzoru, jednak wiele dzieci przychodziło już z autorskimi pomysłami.                                                                                                                     Klaudia Mularz
 
 Dni krosna
 
Jesteś tutaj: Home Aktualności "Wolontariat dla sztuki"- warsztaty malowania twarzy i wolontariuszki na Dniach Krosna - Miasta Szkła