Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Jesteśmy w projekcie "Wolontariat dla sztuki"

dlasztuki 2
 
     Wolontariuszkom z naszej szkoły Justynie Kazaneckiej, Magdzie Pasiniewicz, Natalii Niemczyk, Paulinie Hanus, i Kamili Wajdzie udało się znaleźć w grupie wolontariuszy ze szkół ponadgimnazjalnych Krosna uczestniczących w projekcie FUNDACJI DLA SZTUKI "Wolontariat dla Sztuki". Celem projektu realizowanego w okresie 15.04 2015 - 30.10 2015 jest promocja i popularyzacja idei wolontariatu oraz promocja wolontariatu wśród mieszkańców Krosna. Wolontariusze wezmą udział w 3 działaniach artystycznych dla mieszkańców miasta oraz wykonają mural. Projekt współfinansuje UM Krosna w ramach zadania publicznego "Propagowanie wolontariatu wśród mieszkańców miasta Krosna".
 
dlasztuki 3
 
   W dn. 31.05 odbyła się akcja plastyczna "WIOSNA PACHNIE MAJEM", w której uczestniczyły Magda, Justyna i Paulina. Wolontariusze przy fachowym wsparciu BWA zmontowali kompozycję przestrzenną z tekturowych tub szalunkowych dostarczonych przez firmę RADO z Przysieków. Sama konstrukcja budziła wielkie zainteresowanie, a jeszcze większe możliwość pokolorowanie jej.

                                                                                                                                                        E. Zajdel

dlasztuki 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Jesteśmy w projekcie "Wolontariat dla sztuki"