Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

KREATYWNOŚĆ I MOTYWACJA

W dniu 13 maja grupa wolontariuszek z naszej szkoły: Paulina, Natalia, Marzena, Magda i Patrycja wzięły udział w cieszącym się od kllku lat ogromnym zainteresowaniem szkoleniu "Kreatywność i motywacja".
 
Szkolenie 2
 
Organizatorem warsztatów było KROSNOludzkie Centrum Wolontariatu. Szkolenie miało na celu pokazanie wolontariuszom czym jest kreatywność w codziennym życiu, z jakim nastawieniem podejmować się nowych wyzwań, jak współpracować z innymi w celu zwiększenia potencjału grupy i jak poszukiwać nowych rozwiązań.
 
Szkolenie 1
 
Podczas warsztatów uczestnicy poznali narzędzia skutecznych metod motywacji siebie i innych oraz poznali zasady planowania własnego czasu. Dzięki szkoleniu, stwierdziły dziewczyny, uświadomiłyśmy sobie znaczenie pewnych umiejętności które będą nam potrzebne nie tylko w pracy wolontariackiej ale i codziennym życiu.
 
                                                                                                                                                         E. Zajdel
 
Szkolenie 3
Jesteś tutaj: Home Aktualności KREATYWNOŚĆ I MOTYWACJA