Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Byle do Warszawy.... czyli wyjazd wolontariuszy na nagranie programu "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

wawa 2
 
14 kwietnia grupa wolontariuszy ze Szkolnych Klubów Wolontariusza nagrodzonych w IV edycji Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu oraz wolontariusze Stowarzyszenia Lazarus wraz z opiekunami mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w nagraniu jednego z odcinków telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Organizatorem wyjazdu było koło hospicyjno - charytatywne "CARITAS" oraz Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. Wśród uczestników wyjazdu były także dwie uczennice naszej szkoły Paulina Hanus i Kamila Wajda. W programie uczestnicy wcielają się w postać wybranego w drodze losowania artysty i starają się wykonać jego utwór tak, by był jak najbliżej oryginalnej wersji.
Zwycięzca każdego z odcinków przeznacza wygraną kwotę 10 tys zł na wybrany przez cel charytatywny, wygrana z całej edycji 100 tys.zł. jest również kierowana na szlachetny cel.
W programie Polsatu bierze udział aktor pochodzący z Krosna Robert Rozmus. Artysta od lat wspiera krośnieńskie hospicjum "Caritas" i to właśnie jego postanowiliśmy wesprzeć swoją obecnością i.... gorącym aplauzem. Będąc w studio nagraniowym mogliśmy zobaczyć kulisy tworzenia telewizyjnego show, zobaczyć pracę artystów, konferansjerów, całego sztabu specjalistów od wizerunku, scenografów, operatorów... itd. Praca to niełatwa i wyczerpująca (samo nagranie trwa ok. 6 godz., charakteryzacja uczestników ok. 4 godz.)  
Zgodnie z warunkami umowy relacji z naszego uczestnictwa w nagraniu nie możemy publikować do momentu jego emisji 25 kwietnia. Poniżej zdjęcia naszej "ekipy" sprzed hali Mery gdzie odbywało się nagranie i "nocny fotoreportaż "z Placu Defilad gdzie zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej.
 
wawa 1
 
Wszystkie odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" można obejrzeć na www.ipla.tv/ i www.twojatwarzbrzmiznajomo.polsat.pl/. Warto też zajrzeć na faceebook Roberta Rozmusa www.robertrozmus.pl
 
                                                                                                                   E. Zajdel
Jesteś tutaj: Home Aktualności Byle do Warszawy.... czyli wyjazd wolontariuszy na nagranie programu "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"