Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Kwestowałyśmy na krośnieńskie hospicjum "Caritas"

2015 polnadzi 2

Już po raz siódmy tradycyjnie w Niedzielę Palmową odbyła się kwesta na potrzeby krośnieńskiego hospicjum "Caritas" w ramach akcji Pola Nadziei. 

2015 polnadzi 4

W grupie około tysiąca wolontariuszy uczestniczących w tej szlachetnej zbiórce znalazły się też wolontariuszki z naszej szkoły. Paulina, Justyna, Klaudia i Natalka zachęcały do włączenia się w akcję w okolicach supermarketu Carrefour.

2015 polnadzi 1

Przechodniom wręczano żonkile, dzieciakom żółto - zielone baloniki. (w tym miejscu serdeczne podziękowania dla "dmuchaczy", a szczególnie dla Kingi Zajchowskiej i Miłosza Nowakowskiego.)                                                                       E. Zajdel

2015 polnadzi 3

 
 
Jesteś tutaj: Home Aktualności Kwestowałyśmy na krośnieńskie hospicjum "Caritas"