Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Zapraszamy Gimnazjalistów

Zapraszamy Gimnazjalistów na spotkania konsultacyjne w dni robocze (można przyjść ze swoimi pracami plastycznymi) w godz. 8.00 - 15.00.

Od 20 kwietnia br. w krośnieńskim Biurze Wystaw Artystycznych można będzie podziwiać prace dyplomowe tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Proponujemy uczniom szkół gimnazjalnych i podstawowych lekcje w galerii z udziałem pracowników Liceum Plastycznego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem, tel. 134323172.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zapraszamy Gimnazjalistów