Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Studniówka 2015

2015stodni 5

 31 stycznia każdy z nas zaraz po przebudzeniu zaczął nerwowo odmierzać kolejne godziny. Tego dnia, po długich przygotowaniach, małych spięciach i przedarciu się przez morze balonów miał odbyć się nasz najważniejszy bal - studniówka.  

 2015 stodnia

Rozpoczęliśmy tradycyjnie przemówieniami oraz polonezem poprowadzonym przez pana dyrektora. Po obfitym i oczywiście smakowitym posiłku, towarzysząca nam do tej pory muzyka zmieniła nieco ton zachęcając do opuszczenia stołów i wyjście na środek parkietu. 

2015stodni 6

Bawiliśmy się wszyscy do białego rana, wycierając obcasy o podłogę. Pełni radości, z nutką szaleństwa wirowaliśmy i podskakiwaliśmy w rytm muzyki. Oczywiście obecni nauczyciele dotrzymywali nam kroku, niekiedy tańcząc z równą nam euforią. W międzyczasie zrobiliśmy małą retrospekcję w formie prezentacji, zrobionej przez Anię Jakubus, zawierającej zebrane od wszystkich uczniów naszej klasy zdjęcia. Każdy z nas będzie miło i z uśmiechem wspominał tę noc, niezależnie od tego jak długo brał udział w zabawie. 

2015 stodni

Każdy będzie też pamiętał odciski i zakwasy, jakie zostawiła po sobie na długie dni. Nikt jednak nie będzie jej miał tego za złe. Dzięki niej na ten jeden dzień mogliśmy zapomnieć o czekającej nas maturze i dyplomie, bo nie liczyło się nic innego tylko zabawa w świetnym towarzystwie.                          Elżbieta Szeredy;   fot. Natalia Dubiel   

2015stodni 1

2015stodni 2

2015stodni 7

Jesteś tutaj: Home Aktualności Studniówka 2015