Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Otrzęsiny - witamy nowych uczniów

2014otrzesiny 8

 30 września odbyły się otrzęsiny klasy I. Uczniowie musieli przejść przez szereg zadań testujących ich umiejętności życia w plemieniu wikingowskim, byli poddawani próbom malowania tarcz, tańczenia, zdobywania pożywienia i broni. Na szczęście wszyscy wykazali się wystarczającą ilością sprytu, dzięki czemu zostali przyjęci do naszej rodziny. Serdecznie witamy w szeregach uczniów naszej szkoły!                                                                                                    Ania Ślemp i Aleksandra Jajko 

2014otrzesiny 6

 Wraz z głosem dzwonka ogłaszającego koniec 8 przerwy dnia szkolnego, zakończyły się misterne przygotowania w sprawie przyjęcia nowej gromady młodzieży w szeregi uczniów Liceum Plastycznego. Nowi uczniowie sprostali owocu miesięcznej burzy mózgów i odmętom wyobraźni drugoklasistów i z goryczą w ustach mogli prawdziwie rzec - Jestem uczniem plastyka!                                             Miłosz Nowakowski

2014otrzesiny 7

 Otrzęsiny klas pierwszych były wielką zabawą, na której nie obeszło sie bez śmiechu, odbyło sie to tylko dzięki klasie drugiej, która zorganizowała test wikinga. Atrakcji nie brakowało, całość zakończyła sie sympatycznie i z humorem.                                 Rafał Frączek

Wczoraj w Liceum plastycznym w Krośnie miały miejsce otrzęsiny klasy 1. Głównym tematem byli wikingowie, za których przebrała się część klasy 2. Pierwsza klasa musiała wykonać kilka zadań, trochę się pobrudzić itd. W końcu wszyscy przeszli test i otrzęsiny zakończyły się bez ofiar. Koniec                                                                                                                                                                                Szymon Szymala

2014otrzesiny 1

Kaski wikingów zostały wykonane z masy papierowej zrobionej z gazet, wody oraz mąki. Kształt uzyskały dzięki nadmuchanym balonom, po wyschnięciu pomalowano je farbą akrylową.

                                                                                                                                                                 Anita Howorko

2014otrzesiny 2

Druga klasa otrząsała pierwszą klasę oraz nowych nauczycieli. Wikingowie czyli my (2 klasa); kontra wieśniaki (1 klasa), oczywiście wiadomo kto wygrał... :) Niektórzy dostali jajkami, niektórzy mąką, inni łowili jabłka, ogólnie było drastycznie dla klasy pierwszej, lecz Wikingowie nie spodziewali się że wieśniaki wszystkie przez nich przygotowane atrakcje wezmą na gołą klatę...  bez żadnych problemow przyjęliśmy pierwszaków do grona uczniów w liceum plastycznym :)                                                                                                                                       Żaneta Kandefer

2014otrzesiny 3

2014otrzesiny 4

2014otrzesiny 5

Na końcu każdy uczestnik został poczęstowany "napojem siły" zrobionym z ziół według tajemnej receptury plemion nordyckich. Pomimo smaku, wielu uczestników przyjęło wikingowski specyfik z godnością.                                                                                 Ania Ślemp

 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Otrzęsiny - witamy nowych uczniów

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.