Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wszystko o burzach

kafel 2

kafel 1

Spotkanie odbyło się 25 czerwca 2014 r. w sali informatycznej.

Kacper Kafel 4

Pasją Kacpra (ucznia kl.I) już od przedszkola są burze. W naszym odczuciu po prezentacji - wie o nich bardzo dużo, a może...prawie wszystko. Kacper jest członkiem Stowarzyszenia '"Polscy Łowcy Burz", skupiającego takich jak on pozytywnie zakręconych badaczy tego niezwykłego zjawiska przyrody. Prezentacja w sposób niezwykle zajmujący pozwoliła nam zbliżyć się do tematyki związanej z rodzajami chmur, które pozwalają określić charakter zbliżającej się pogody, budową chmur i procesami poprzedzającymi powstawanie burz.
Kacper ilustrował swój wykład samodzielnie zrobionymi wizualizacjami, prezentował zdjęcia chmur wykonane w swojej okolicy (tu " hitem" okazała trąba powietrzna). Kacper wciągał słuchaczy do dyskusji, zachęcał do stawiania pytań, proponował aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Jesteśmy pod wrażeniem i czekamy na kolejne wykłady pod hasłem " Wszystko o burzach".

                                                                                                                                                            E. Zajdel

Kacper Kafel 3

Kacper Kafel 1

Kacper Kafel 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wszystko o burzach

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.