Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Zielono i....prozdrowotnie

Tak Szkolny Klub Wolontariusza powitał wraz ze społecznością szkoły PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.
 
wiosna 2014 1
 
Na długiej przerwie wolontariuszki serwowały Zielony Lunch - samodzielnie przygotowane zestawy sałatek.
 
wiosna 2014 2
 
Chętnych było tak wielu że menu zniknęło jeszcze przed zakończeniem przerwy, miarą sukcesu był też fakt, że niektórzy zrezygnowali ze zwyczajowych "jedzeniowych wypraw " do pobliskiego Lidla.
 
wiosna 2014 7
 
wiosna 2014 6
 
W tym dniu gościł też w szkole niezwykły człowiek - pan Łukasz Łuczaj, wybitny polski etnobotanik i ekolog. Jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Rzeszowskiego.
 
wiosna 2014 3
 
Pan Łukasz zajmuje się dokumentowaniem kulinarnych tradycji dziko rosnących roślin Europy i Azji. Jest autorem wielu książek o dziko rosnących roślinach jadalnych, prowadzi na kanale Kuchnia + program kulinarny "Dzika kuchnia Łukasza Łuczaja". Nasz gość w niezwykle zajmujący sposób opowiedział nam o swoich kulinarnych poszukiwaniach smakowych. Jego przygoda z kuchnią związana jest nie tylko z  "przedstawicielami flory" ale i....fauny.
 
wiosna 2014 4
 
Pan Łukasz zachwalał walory smakowe koników polnych czy mrówek. Być może po tym spotkaniu niektórzy z nas zmodyfikują swoje żywieniowe nawyki?

Podsumowaniem Pierwszego Dnia Wiosny była projekcja filmu "Mój biegun" o wyprawie życia wspaniałego człowieka - Jaśka Meli.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zielono i....prozdrowotnie

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.