Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań

2013 dzien kobiet 1

Nieobecność panów przez kilka pierwszych minut zajęć okazała się usprawiedliwiona. Przy ich wejściu pojawiły się: zaskoczenie i uśmiech na twarzach koleżanek. Dzisiejszy dzień w naszej szkole będzie pełen niespodzianek. Cała społeczność wychodzi na zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła. A grono pedagogiczne wspólnie zakończy dzień spotkaniem z okazji Dnia Kobiet. Wszystkim Paniom z naszego grona składamy życzenia uśmiechu na co dzień, żeby omijały Was troski, a spotykały same miłe doświadczenia.  Fot z akademi w szkole z 7. 03. 2013 r.

2013LPCDS 4

2013LPCDS 2

 

2013LPCDS 3

2013LPCDS 5

2013LPCDS 6

2013LPCDS 7

2013LPCDS 8

2013LPCDS

Jesteś tutaj: Home Aktualności Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.