Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - "REAKTYWACJA"

Na ręce opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariusza zostały przesłane słowa podziękowania od Stowarzyszenia Pozytywne.com za zorganizowanie w szkole Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień i zebranie podpisów pod petycją by ten Dzień został oficjalnie włączony do kalendarza państwowego.


"Bardzo nam miło słyszeć o tak pozytywnym miejscu jak Liceum Plastyczne w Krośnie, w którym pani pracuje. Cieszymy się, że szkoła jest już z nami drugi rok z rzędu. Za włożony trud (...) dołączamy 2 pary naszych życzliwych okularów" to słowa autorów listu.
E.Zajdel


Pomagamy, pomagamy ............


W  ostatnim czasie zakończyły się dwie akcje charytatywne, w których braliśmy udział. 20 grudnia 2012 r. tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przekazane zostały zebrane przez nas produkty żywnościowe i środki czystości na rzecz Towarzystwa Rodzin Wielodzietnych w Krośnie.


Serdeczne podziękowania przekazujemy wszystkim ofiarodawcom od pani Danuty Kowalczyk - prezesa Towarzystwa.


7 stycznia zakończyła się zbiórka zakrętek dla Kamila Misztala, który potrzebuje środków na modyfikację protezy nogi oraz rehabilitację. Akcji, jak wiadomo patronuje Fundacja Jaśka Meli "Poza horyzonty".
Udało nam się zebrać 79, 7 kg! Dziękujemy !

Jesteś tutaj: Home Aktualności ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - "REAKTYWACJA"

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.