Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Multimedia w sztuce - warsztaty 2012 - animacja

Warsztaty fotograficzno - filmowe zorganizował Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach - uczestniczyli w nich przedstawiciele 20 szkół plastycznych.

Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w warsztatach multimedialnych organizowanych przez Katowickie Liceum Plastyczne. W tym miałam przyjemność uczestniczyć z Natalią Niziołek i Michałem Misiurą, tradycyjnie pod opieką prof. Antosza. Warunkiem udziału w warsztatach było nadesłanie 1-minutowego filmiku inspirowanego utworami muzycznymi Wojciecha Kilara. Na zajęciach dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy, głównie na temat realizacji filmu animowanego różnymi technikami itd. Przez trzy dni braliśmy udział w wykładach prowadzonych przez m. in. reżyserów, operatorów takich jak: Andrzej Orzechowski, Ireneusz Kaznocha, Marek Luzar, Michał Duczymiński. W piątek po zakończeniu warsztatów zwiedziliśmy część miasta, oczywiście z aparatami. Pobyt w Katowicach można zaliczyć do udanych. Myślę, że wiedza zdobyta podczas tego wyjazdu wielokrotnie przyda nam się w dalszych działaniach multimedialnych. Natalia Marecka

Organizatorzy


Jesteś tutaj: Home Aktualności Multimedia w sztuce - warsztaty 2012 - animacja

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.