Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wiosna w klubie wolontariatu - Pola Nadziei

Niedziela Palmowa - dzień akcji "Pola Nadziei" przywitał nas zimową aurą. Mimo niesprzyjającej pogody pierwsza grupa stawiła się w szkole już o godzinie 9.00.

Stąd wyruszałyśmy na miejsce kwesty - ulicę Lewakowskego i okolice supermarketu Carrefour. Chociaż odwiedzających sklep było niewielu, ci którzy robili zakupy, chętnie wspierali naszą zbiórkę (nawet ci którzy otrzymali już żonkila od innych grup kwestujących).

Spotkała nas też mała niespodzianka - przeprowadzono z nami wywiad dla Krosnoludzkiego Centrum Wolontariatu.

W marcu wolontariuszki naszej szkoły uczestniczyły w akcji rozdawania ulotek. Zachęcałyśmy tym samym do przekazania 1% podatku na Organizacje Pożytku Publicznego z naszego regionu. Nasze działania spotkały się z życzliwym przyjęciem ze strony osób otrzymujących ulotki. Liczymy na to, że dzięki tej akcji informacyjnej wymienione w ulotce organizacje otrzymają należyte wsparcie finansowe.


Jesteś tutaj: Home Aktualności Wiosna w klubie wolontariatu - Pola Nadziei

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.