Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Ogólnopolskie Biennale Fotografii w Piwnicy PodCieniami

Tegoroczną VI edycje konkursu Miasto i ludzie - relacje wygrała Agnieszka Krupa słuchaczka 1 roku kierunku fotografia Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.

Pozostałe nagrody - omówienie wystawy - ogłoszenie wyników 

Witold Śliwiński (absolwent PLSP w Miejscu Piastowym 1984) zdobył II nagrodę.

Piotr Trznadel (absolwent PL 2001) - Wyróżnienie honorowe i nagroda specjalna od portalu GFoto

Do wystawy zakwalifikowali się również: Waldemar Baran, Anna Burdzy i Jacek Burger.

Edyta Dufaj (absolwentka LP 2008) zdobyła nagrodę dyrektora Muzeum Rzemiosła, którą jest indywidualna wystawa w Piwnicy PodCieniami.

Edyta Dufaj – ur. w 1988r. Krośnianka. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Tadeusz Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studentka IV roku na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uczestniczka licznych konkursów plastycznych. Reprezentantka liceum plastycznego m.in. na XV Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo – Malarskim w Kazimierzu Biskupim oraz w Przeglądzie Plastycznym z rysunku, malarstwa i rzeźby, który odbył się w Krakowie. Prezentowała swoje prace m.in. na: XXII Przeglądzie Plastyki organizowanym przez Krośnieński Dom Kultury; wystawie dyplomowej w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie; wystawie – Artystyczny Indeks Hestii w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie. W 2007 roku zajęła I miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc, organizowanym pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Bydgoszczy. W 2009 r. otrzymała honorowe wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Biennale Rzeźby w Zakopanem.

Natomiast w 2010 r zdobyła Grand Prix podczas Ogólnopolskiego Biennale Fotografii „Miasto i ludzie-dynamika”. W 2010 r zdobyła również wyróżnienie w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji Festiwalu Nauki w Krakowie pt. „Życie" oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Portret mojego miasta". W tym samym roku odbyła się także jej pierwsza indywidualna wystawa fotografii "Granice rzeczywistości". W 2011 r. została jedną z reprezentantek Polski w Międzynarodowym konkursie fotograficznym "Goldener Kentaur" organizowanym w Monachium, gdzie także odbyła się wystawa prac pokonkursowych. Także w ubiegłym roku jej fotografia została także wybrana, aby reprezentować Polskę w Międzynarodowym konkursie fotograficznym Samsung Art Master.

W tym roku otrzymała nagrodę od Dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie za fotografie "Brak" w VI Ogólnopolskich Biennale Fotografii "Miasto i ludzie - relacje". (więcej prac Edyty na jej blogu)Jesteś tutaj: Home Aktualności Ogólnopolskie Biennale Fotografii w Piwnicy PodCieniami

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.