Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Szkolenie wolontariuszy LP

14-go listopada 2011 r. wolontariuszki Liceum Plastycznego uczestniczyły w szkoleniu

Poszukiwany, poszukiwana!


Poszukiwany dobry człowiek podejrzewany jest o chęć wyjechania za granicę w celu zrobienia czegoś wyjątkowo pożytecznego w trakcie Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.To "ogłoszenie" przybliża tematykę warsztatów dla wolontariuszy które odbyło się w naszej szkole 14 listopada.

Szkolenie poprowadził pan Mateusz Płaziak pełnomocnik ds. koordynacji współpracy młodzieży Euroregionu Karpackiego,wolontariusz, student Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W trakcie szkolenia wolontariusze otrzymali szereg informacji o wolontariacie za granicą.Dowiedzieli się , iż Eurowolontariat to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności, "podszkolenie się " w języku obcym, wybór kierunku studiów lub pracodawcy, nawiązanie mnóstwa międzynarodowych kontaktów, a także, co nie mniej ważne wyrobienie samodzielności i wiary w siebie.

Więcej o wolontariacie za granicą na stronie ABC Wolontariatu za granicą ,inne przydatne adresy:

www.eurodesk.pl, www.workcamps.pl, ww.mlodziez.org.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolenie wolontariuszy LP

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.