Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Informator wakacyjny (Nr 1/2021)

1) Publikuję pismo w sprawie tzw. programu 300+ "Dobry start". Pismo otrzymaliśmy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle. Proszę w sprawie świadczenia "300+" postępować zgodnie z tym pismem.

Pismo z ZUS "Dobry start" (format PDF, rozmiar 347 KB)

2) Otrzymaliśmy podziękowanie od OTOZ Animals z Krosna za zorganizowanie i przeprowadzenie zbiórki karmy dla kotów. Dziękuję Wszystkim, którzy przeprowadzili akcję oraz Tym, którzy przyczynili się finansowo do jej powodzenia.

3) Rozstrzygnięto konkurs "(S)twórz jak Stwosz", którego organizatorem była Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie. Na konkurs napłynęło 150 prac malarskich, rysunkowych, rzeźbiarskich, graficznych i fotograficznych inspirowanych ołtarzem Wita Stwosza. Do wystawy pokonkursowej szacowne Jury  zakwalifikowało 34 prace, w tym 4 uczniów naszej szkoły. Są to: Kamil Lewtak, Klaudia Nowak, Magdalena Prokop i Jagoda Tomkowicz. Serdecznie gratuluję wyróżnionym a Wszystkim, którzy zaprezentowali swoje prace i Nauczycielom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu dziękuję.

4) Egzamin promocyjny poprawkowy z matematyki odbędzie się 25 sierpnia br. o godz. 9.00.
Egzamin dyplomowy z historii sztuki odbędzie się 25 sierpnia br. o godz. 11.00

5) Zapraszam 3 lipca br. na godz. 18:00 do Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej na wernisaż wystawy "Fastrygi. Pamięć drewna". Są to prace Pawła Armaty, absolwenta naszej szkoły z 1994 roku.

6) Życzę Uczniom, Pracownikom, Sympatykom "krośnieńskiego plastyka" udanych, zdrowych, bezpiecznych wakacji!
Dziękuję za pracę, naukę, w tym "dziwnym", trudnym roku szkolnym. Obyśmy od września br. pracowali i uczyli się już tylko w naszej kochanej szkółce.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Informator wakacyjny (Nr 1/2021)

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.