Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

PRACOWNIE 2021

Spotkanie z artystami: Małgorzatą Głodowską - Marszałek i Bronisławem Giefertem odbyło się  się w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie 22 czerwca br.

Ostatni tydzień nauki w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Krośnie to czas spotkań z artystami, zwiedzania starówki Krosna i zajęć plenerowych. 

Krzysztof Antosz 0443 pracownie

Krzysztof Antosz 0440 pracownie

W BWA zorganizowane zostało spotkanie w ramach projektu Pracownie. Tegorocznymi gośćmi spotkania byli: Małgorzata Głodowska - Marszałek - artystka zajmująca się ceramiką, nasza absolwentaka. Bronisław Giefert zajmuje się szkłem, jego wieloletnie doświadczenia były motywem przewodnim rozmów z młodzieżą. Wystawa, wraz z materiałem multimedialnym jest dostępna pod linkiem

Krzysztof Antosz 0429 pracownie

Po ciekawym spotkaniu młodzież zwiedzała wnętrze kościoła farnego, oprowadzał nas proboszcz Andrzej Chmura - pokazywał ciekawe eksponaty i zakamarki obiektu. Kolejne dni to praca w plenerze: szkicowanie i malowanie w letniej słonecznej atmosferze.

 Krzysztof Antosz 0460

Jesteś tutaj: Home Aktualności PRACOWNIE 2021

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.