Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Ważne informacje

1. Kochani Uczniowie i Nauczyciele
Nadal nie możemy spotkać się w szkole podczas lekcji, zajęć, apeli wystaw, itp. Bardzo mi tego brakuje, myślę ,że nie tylko mnie. Do 24 maja br. pozostajemy w domach i uczymy się zdalnie. Proszę wszystkich Uczniów i Nauczycieli o odpowiedzialne podejście do tych zajęć. Drodzy Uczniowie wykonujcie polecenia i zadania, a Uczących proszę o systematyczne ocenianie prac, umieszczanie ocen w  dzienniku elektronicznym i komentarz do ocen skierowany do każdego ucznia. Dla Wszystkich dużo zdrówka i do spotkania w szkole.
 
 
2. Maturzyści
24 kwietnia 2020 Minister Edukacji ogłosił , że egzaminy maturalne odbędą się w dniach 8-29 czerwca 2020 r. Warunkiem jest odpowiednia sytuacja  epidemiczna , pozwalająca je przeprowadzić. Będą to tylko egzaminy pisemne.  Mam nadzieję , że w najbliższym czasie będę mógł Was poinformować kiedy i w jaki sposób będziemy je realizować oraz kiedy odbędzie się egzamin dyplomowy. Trzymajcie się zdrowo, uczcie się i zaglądajcie na stronę szkoły.
 
3. Dni wolne
W związku ze zmianą terminu egzaminu maturalnego odwołuję dni wolne od nauki: 4,5,6 maja 2020 br.
W dni te odbywa się nauka w dotychczasowej formie.
Zbigniew Gleń
 
Jesteś tutaj: Home Aktualności Ważne informacje

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.