Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wystawa "Brzozowscy..." - w innym terminie.

27 marca br. w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie miał odbyć się wernisaż wystawy zatytułowanej "Brzozowscy. Barbara Gawdzik- Brzozowska - wczesne rysunki. Tadeusz Brzozowski - prace z kolekcji Rodziny". Wystawa ta to wydarzenie artystyczne uświetniające jubileusz 40-lecia działalności naszej szkoły. Z wielkim zapałem z gronem Kolegów przygotowywaliśmy tę ekspozycję. Cieszę się, że w te przygotowania zaangażował się Wawrzyniec Brzozowski - syn Państwa Brzozowskich. Wszystko już jest prawie gotowe. Niestety w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i zakazem organizacji imprez o charakterze masowym jesteśmy zmuszeni przenieść termin realizacji wystawy. Po konsultacji z Panem Wawrzyńcem uznaliśmy, że będziemy chcieli zaprezentować wystawę społeczności Krosna jesienią tego roku.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wystawa "Brzozowscy..." - w innym terminie.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.