Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRAŁA PO RAZ 28

WOSP2020 3

To niesamowite jak leci ten czas. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w tym roku po raz 28!!! A my razem z nią.

WOSP2020 2

To już nasza szkolna tradycja, że rokrocznie włączamy się w kwestowanie na rzecz pomocy dzieciom. I tym razem nie mogło być inaczej.
Uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Aleksandra Antoniuk, Gabriela Pniewska, Natalia Bury, Karolina Królicka, Klaudia Miśkowicz oraz Emanuela Muszyńska a także pani Patrycja Wojnar wraz z córką Anielą chętnie włączyły się w działania Orkiestry. Nasza szkolna ekipa zbierała pieniążki głównie podczas koncertów w RCKP 5 i 11 stycznia, na Wielkim Morsowaniu nad Wisłokiem oraz "tam, gdzie tylko się dało" ;)

WOSP2020 1

W tym roku hasłem przewodnim Orkiestry był slogan WIATR W ŻAGLE, a pieniążki zbierane były na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Czy znów padnie rekord? Na koncie WOŚP znajduje się jak na razie suma ponad 115 milionów złotych i cały czas wzrasta. Krosno zebrało do tej pory 188 tysięcy złotych. A my jako szkoła dorzuciliśmy swoją cegiełkę wartą 1915 zł 28 groszy. Mieliśmy jeszcze nieoczekiwanego małego wolontariusza w postaci przyjaciółki Anieli. Marysia zrobiła swoją prywatną kwestę w Rodzinie. Zbierała pieniążki rozdając czerwone serduszka ;) i otrzymaną kwotę 40 zł wpłaciliśmy na konto WOŚP.  Po raz kolejny możemy śmiało stwierdzić, że cudownie jest pomagać. I tak będziemy działać - do końca świata i jeden dzień dłużej...

WOSP2020 4

Jesteś tutaj: Home Aktualności WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRAŁA PO RAZ 28

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.