Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Mamy nowe logo!

logo 3

 

Od 1 września 2019 roku szkoły artystyczne przekształciły się i zgodnie z reformą przyjęły nowe nazwy. Obecnie nie nazywamy się już Liceum Plastyczne,  ale Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. W związku z tym zaistniała potrzeba wykonania nowego logo szkoły. Swoje propozycje przedstawili pedagodzy-plastycy. Wybrano najciekawsze projekty Pana Marcina Płoszaja - nauczyciela rysunku i malarstwa. Uczniowie przyjęli je z dużą aprobatą.

Od 11 listopada oficjalnie będzie funkcjonował ten znak jako symbol naszej szkoły. Panu Marcinowi gratulujemy, a całej społeczności szkoły życzymy kolejnych kolorowych lat świetności pod nowym logo.

Grzegorz Tomkowicz

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mamy nowe logo!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.