Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Szkolne imprezy

Chrzest zaliczony

30 września przyjęliśmy oficjalnie w poczet społeczności szkolnej uczniów dwóch klas pierwszych. Klasa II przygotowała im prawdziwy "chrzest bojowy" w formie musztry i zadań specjalnych. Pogoda nam sprzyjała więc całe zamieszanie odbyło się w naszym uroczym szkolnym ogrodzie. Pierwszaki dzielnie zmagały się z konkurencjami typu rysowanie "żywego obrazu", quiz z wiedzy o sztuce oraz życia szkoły a także "mystery box" czyli co kryje tajemnicze pudełko. Nie mogło również zabraknąć tradycyjnego przyrzeczenia. Wszyscy dzielnie przetrwali otrzęsiny i stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych.

Patrycja Wojnar

Dzień Chłopaka

30 września obchodzili swoje święto wszyscy chłopcy. Uczennice klasy IV przygotowały dla naszych "rodzynków" nie lada wyzwania. Pojawiły się w nich konkurencje typowo męskie, jak i takie, które bardziej przypadłyby do gustu płci pięknej. Nasi mężczyźni dzielnie poradzili sobie ze zmywaniem naczyń. Nieco gorzej wypadli w teście na poprawne zawiązanie krawata. Wszyscy podziwialiśmy natomiast ich niesamowite umiejętności w chodzeniu na szpilkach oraz wykonaniu profesjonalnego makijażu. W nagrodę najlepsi uczestnicy otrzymali dedykowane pamiątkowe krawaty. Zabawy było co niemiara.

Patrycja Wojnar

otrzesiny 1

 

otrzesiny 2

 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolne imprezy

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.