Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Nasze sukcesy i osiągnięcia - plener w Rychwale

W dniach 9-22 września br. uczniowie naszej szkoły Marysia Mocur i Miłosz Tomkowicz uczestniczyli w XXVII Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo-Malarskim im. Krystyny Drążkiewicz dla Najzdolniejszych Uczniów Najstarszych Klas Liceów Plastycznych w Rychwale.

Dla Marysi i Miłosza czas pleneru to okres wytrwałej pracy i walki z materią płótna. Efektem ich zaangażowania stały się obrazy, które prezentowane na poplenerowej wystwie świadczyły o niesamowitej wrażliwości naszych uczniów i ich twórczej odwadze, która pozwoliła zmierzyć się z płaskimi terenami wielkopolski.

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasze sukcesy i osiągnięcia - plener w Rychwale

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.