Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Miłosz zdobywa najwięcej głosów i sympatię jury

Wystawy? Spotkania autorskie? Nazwiska widoczne na plakatach? Tego pragną uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krośnie, którzy wzięli udział w akcji Local Creators Krosno zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Krosna. Akcja adresowana była do osób młodych, utalentowanych, chcących by ich sztuka tworzona w domowym zaciszu ujrzała światło dzienne. Wśród nich byli uczniowie naszej szkoły: Gabriela Pelc, Paulina Czyż, Miłosz Tomkowicz i Karolina Kordyś.

Każda z tych osób reprezentowała inną dziedzinę sztuki - od malarstwa i rzeźby po fotografię i grafikę. Wszystkie prace były z pewnością niepowtarzalne. O tym czyje prace będą prezentowane na wystawie w Krośnie decydowali krośnianie w internetowym głosowaniu. Dużym sukcesem zatem jest fakt, iż pierwszą nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły - Miłosz Tomkowicz. Zaprezentował zestaw prac malarskich oraz rzeźbiarskich. Miłosz oprócz pierwszego miejsca w głosowaniu został wyróżniony przez profesjonalne jury, w którego skład wchodzili artyściu z Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie. Organizatorzy zapowiadają kolejne odsłony akcji Local Creators Krosno.

Miłoszowi serdcznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów na drodze artystycznej.

Karolina Kordyś
Miłosz Tomkowicz
Zbigniew Gleń

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu, jaki zamieścił portal Krosno24.pl:

Konkurs Krosno Local Creators 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Miłosz zdobywa najwięcej głosów i sympatię jury

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.