Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"Łukasiewicz nafciarz romantyk" - zaproszenie na premierę filmu

002a obiektyw

lukasiewicz

Jakiś czas temu nasza szkoła została zaproszona do projektu filmowego, który przedstawiał życie oraz działalność  Ignacego Łukasiewicza. Naszym zadaniem było wykonanie prac na podstawie starych fotografii. Dzięki temu powstały z nich animacje, które zostały umieszczone w filmie. Okres tworzenia był dla nas bardzo owocny i przyjemny, spotkaliśmy się z czasami w jakich żył główny bohater filmu -  Ignacy Łukasiewicz. Niemalże namacalnie dotknęliśmy krajobrazów z końca XIX wieku, które były usiane  kopalniami ropy naftowej. W dniu dzisiejszym (tj. 06.06.2019) zostaliśmy zaproszeni na premierę w Krośnieńskim artKinie. Było to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ nie każdy ma możliwość wzięcia udziału w tworzeniu profesjonalnego filmu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę szansę i mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będziemy mieli taką okazję.                                                                                                                                                             uczniowie klasy 3

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Łukasiewicz nafciarz romantyk" - zaproszenie na premierę filmu

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.