Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wystawa dyplomowa 2019 uczniów LP w Biurze Wystaw Artystycznych

dyplom 2

GALERIA BWA ul. Wojciecha Roberta Portiusa 4 w Krośnie:
 wtorek - piątek 10:00-18:00 
 sobota - niedziela 10:00-15:00

obrona 2019

Dyplom po raz 35...

W 1984 roku odbyła się pierwsza obrona prac dyplomowych absolwentów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Miejscu Piastowym. Do roku 1992 były to egzaminy uczniów szkoły mającej siedzibę w Miejscu Piastowym.

Gdy 27 września 1992 roku rozległ się pierwszy dzwonek w nowej siedzibie szkoły w Krośnie zmieniło się bardzo wiele - budynek, sale, wystrój, warunki socjalne. Natomiast nie zmieniło się jedno. Egzaminy praktyczne nadal odbywały się i odbywają się w salach Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie.

W bieżącym Jubileuszowym roku kończymy 40 lat - po raz 35 skorzystamy z gościnności krośnieńskiego BWA. Zapraszam wszystkich Sympatyków naszej szkoły na spotkanie z autorami prac i pedagogami. Odbędzie się ono 26 kwietnia br. o godz. 17.00.

Zbigniew Gleń

Dyplom Liceum Plastycznego Krosno 2019

dyplom2019

Lp na rynku

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wystawa dyplomowa 2019 uczniów LP w Biurze Wystaw Artystycznych

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.