Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Liceum Sztuk Plastycznych na Krośnieńskich Targach Edukacyjnych 2019

targi
W dniach 14 - 15 marca 2019 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Krośnie odbyły się kolejne Krośnieńskie Targi Edukacyjne. Wzięło w nich udział 21 szkół ponadgimnazjalnych. Wśród nich było stoisko naszej szkoły które jak co roku przykuwało uwagę oryginalną aranżacją . W tym roku "dominantę" stanowiła  naturalnej wielkości  rzeźba przedstawiająca artystę Tadeusza Kantora. Wiele osób, w tym przedstawiciele lokalnych mediów, wybierało ją jako obiekt do fotografowania.  Stoisko "obsługiwali" w poszczególnych dniach uczniowie: Klaudia Jurczyk, Gabriel Kielar, Wiktoria Rosińska, Liliana Długosz, Aleksandra Antoniuk, Miłosz Tomkowicz wraz z opiekunami pedagogiem szkolnym p. Ewą Zajdel i p. prof. Teresą Makiel. Pytania zainteresowanych wyborem naszej szkoły uczniów dotyczyły m.in egzaminów wstępnych, przedmiotów nauczania, możliwości studiowania po zakończeniu nauki w liceum. W trakcie rozmów okazało się że spora część odwiedzających nasze stoisko bierze udział w organizowanych przez szkołę warsztatach rysunku, malarstwa i rzeźby. Każdy zainteresowany mógł  otrzymać starannie przygotowany informator Liceum Sztuk Plastycznych im. T. Brzozowskiego w Krośnie (taką nazwę będzie teraz nosić pięcioletnie liceum).                           E. Zajdel
 
Jesteś tutaj: Home Aktualności Liceum Sztuk Plastycznych na Krośnieńskich Targach Edukacyjnych 2019

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.