Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Wyniki III Edycji Konkursu "w Stronę Fantazji i Wyobraźni"

aa napis 1

Magda Kowalska

Nagroda I - Magda Kowalska – „Melancholia”  - Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli  - nauczyciel: Marzena Sroczyńska - Gudajczyk

Weronika Ściślak 2

Nagroda II - Weronika ŚciślakLiceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie - nauczyciel: Piotr Kmieć

Miłosz Tomkowicz Miłosz Tomkowicz 2

Nagroda II - Miłosz Tomkowicz, zestaw prac - Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie - Nauczyciel: Marcin Płoszaj

Kinga Wójtowicz Kinga Wójtowicz 2 Kinga Wójtowicz 3

Nagroda III - Kinga Wójtowicz - Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie - nauczyciel: Piotr Kmieć

Laura Haffke

Wyróżnienie -  Laura Haffke – „Abandon”” - Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym - Nauczyciel: Zbigniew Chrostek

Zuzanna Kozak

Wyróżnienie -  Zuzanna KozakZespół Szkół Plastycznych w Gdyni - Nauczyciel: Wojciech Juchniewicz 

Aleksandra Strupińska Aleksandra Strupińska 2 Aleksandra Strupińska 3

Wyróżnienie -  Aleksandra Strupińska – za trzy prace: „Melancholia”, „Spotkanie”, „Demiurg” - Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli - Nauczyciel: Marzena Sroczyńska – Gudajczyk 

 aa napis 2

Julia Mazur

Nagroda I Julia Mazur – „Trójca Piekielna” - Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni - nauczyciel: Katarzyna Szczodrowska

Inga Bezusko

Nagroda IIInga BezuskoZespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu - nauczyciel: Agnieszka Tarczyńska

Agnieszka Łazińska

Nagroda IIIAgnieszka Łazińska – „Drzewiec” - Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - nauczyciel: Jakub Strzelecki, Edyta Jaworska - Kowalska

Dominika Strzelecka

Wyróżnienie - Dominika Strzelecka – „Pędzące patataje” - Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu - nauczyciel: Joanna Preuhs

Alicja Wiśniewska

Wyróżnienie - Alicja Wiśniewska – „Wyobraź Sobie” - Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy - nauczyciel: Bogusław Kuraś 

Maja Sawicka

Wyróżnienie - Maja SawickaZespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy - nauczyciel: Anna Drejas

aa napis 3

Karolina Garnys

Nagroda IKarolina Garnys – „Kalejdoskop zdarzeń” - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi - nauczyciel: Tomasz Ciechanowski

Aleksandra Gładysz 1 Aleksandra Gładysz 2 Aleksandra Gładysz 3

Nagroda IIAleksandra Gładysz – Zestaw prac - Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie - nauczyciel: Grzegorz Tomkowicz 

Krzysztof Babiej

Nagroda IIIKrzysztof Babiej - „Mroczna Piramida – Delta 2” - Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu - Nauczyciel: Mateusz Kitka 

 Anna Walczak

WyróżnienieAnna Walczak – „Portret” - Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi - nauczyciel: Tomasz Ciechanowski 

Oliwia Karolewska

WyróżnienieOliwia Karolewska – „Wieloryby” - Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy - nauczyciel: Aleksandra Bojarska 

Maja Godziszewska

Wyróżnienie - Maja Godziszewska - „The Lamppost” - Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu - Nauczyciel: Mateusz Kitka

                                            Nagrody specjalne                                           

Anna Matczak

Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum Historycznego w Sanoku

Anna MatczakZespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie - nauczyciel: Paweł Rogalski

Piotr Babski

Nagroda Rektora ASP Kraków -  Piotr Babski – „Serio ludzie już nie mam siły” - Państwowe Liceum Plastyczne im. Erica Mendelsohna w Olsztynie - nauczyciel: Anna Koniecpolska

Tomasz Pelczar

Nagroda specjalna Prezydenta Miasta Krosna - Tomasz Pelczar – „Glorietka” - Liceum Plastyczne im. T. Brzozowskiego w Krośnie - nauczycieli: Grzegorz Tomkowicz

Aleksandra Jucha

Nagroda specjalna Dyrektora oraz Grona Pedagogicznego Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie

Aleksandra Jucha – „Z mchu i paproci” - Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu - nauczyciel: Tomasz Potuczko

Paulina Krasińska

Nagroda specjalna mgr Marii Jurkowskiej - Paulina KrasińskaLiceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu - nauczyciel: Sławomir Nitendel 

Jan Bugała

Nagroda specjalna Burmistrza Miasta Sanoka - Jan Bugała – „Co po nas zostanie?” -  Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze - nauczyciel: Dorota Komar - Zmyślony

Barbara Kucaba Barbara Kucaba 2 Barbara Kucaba 3

Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie mgr Ewy Mańkowskiej - Barbara Kucaba – tryptyk „Przestrzeń” - Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie - nauczyciel: Janusz Jędrzejczyk 

ALBUM PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY

Publikujemy wyniki III Edycji Konkursu "W Stronę Fantazji i Wyobraźni". 

POBIERZ PROTOKÓŁ

 


 

Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie
w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie
w dniach 18.01.2019 - 3.02.2019 r.

Wernisaż odbędzie się 18 stycznia 2019 r.
o godz. 12.00.

Serdecznie zapraszam.

Zbigniew Gleń

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wyniki III Edycji Konkursu "w Stronę Fantazji i Wyobraźni"

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.