Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Nasza Paczucha już na miejscu :)

paczucha 1

W piątek 7 grudnia mieliśmy jedyną i niepowtarzalną okazję zawieźć zebrane paczki do wybranej przez nas  Rodziny. Tak trudno jest opisać to wydarzenie, brakuje słów... Radość Rodziny była niesamowita - radość przez łzy. Otrzymali wszystko, czego potrzebowali a dodatkowo mogliśmy spełnić ich "gwiazdkowe" marzenia. Teraz już możemy być spokojni, że ich tegoroczne Święta z pewnością będą cudowne, piękniejsze niż te obchodzone we wcześniejszych latach. I nie tylko święta, bo zapasów żywności, środków chemicznych, kosmetyków oraz odzieży i obuwia wystarczy na zdecydowanie dłużej. Podziękowaniom nie było końca. To niesamowite przeżycie cieszyć się szczęściem innych. A radość malutkiej Karolinki warta jest więcej niż tysiące słów. Fantastycznie jest pomagać.

paczucha 2

W ten weekend 17 tysięcy "Paczkowych Rodzin" otrzymało pomoc - mądrą pomoc. To wprost niesamowite. Dziękujemy jeszcze raz gorąco tym wszystkim, którzy włączyli się w organizowanie zbiórki. Jesteście wspaniałymi, pięknymi ludźmi i macie moc zmieniania historii. Na dobre. Dziękuję serdecznie pani Magdalenie Stochli, wolontariuszkom z klasy IV: Marlenie i Natalii oraz mojej córeczce, że mogły towarzyszyć mi w tym wzruszającym momencie. 
                                                                                                                                                              Patrycja Wojnar 

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasza Paczucha już na miejscu :)

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.