Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

"Lubię ludzi- Szlachetna Paczka 2018"

2018szlachetna 1
Nasza drużyna Szlachetnej Paczki powiększona o darczyńców spoza szkoły (gorące podziękowania), zebrała  w tym roku rekordową ilość darów. 12 paczek pięknie zapakowanych przez p. prof. Patrycję Wojnar przy dużym wsparciu wolontariuszki Judyty Gromek :) "pomieściło" najważniejsze potrzeby wybranej przez nas rodziny.
   Zakupiliśmy sprzęt komputerowy, pościel, odzież, obuwie, artykuły spożywcze i chemiczne, kosmetyki.
2018szlachetna 3
   Udało nam się spełnić także marzenia naszych podopiecznych; pani Magda na pewno ucieszy się z biżuterii, 16 - letnia Marcelina z nowiutkich szpilek, Janek zagra w dizajnerskich korkach, a najmłodsza pociecha  pani Magdy 6 - letnia Karolinka będzie mogła spędzać czas na zabawie z bohaterami bajki "Kraina lodu".
2018szlachetna 2
    Cieszymy się, iż organizując od kliku lat w szkole tę akcję "zarażaliśmy" tą formą  pomocy rodzinom coraz większą liczbę osób. Okazuje się, że pomaganie przynosi radość i satysfakcję. A to jest przecież jeden z celów Szlachetnej Paczki.       
                                                                                                                                                                             E. Zajdel
Jesteś tutaj: Home Aktualności "Lubię ludzi- Szlachetna Paczka 2018"

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.