Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Inspiracje postacią i twórczością Tadeusza Brzozowskiego - szkolny konkurs plastyczny

brzozowskikonkurs 2

Tadeusz Brzozowski patron Liceum Plastycznego w Krośnie ciągle inspiruje do twórczości, wyzwala w społeczności szkoły pasję życia i ekspresję plastyczną.

W dniu 22 listopada 2018 roku w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie odbyło się posiedzenie jury konkursu plastycznego „Inspiracje postacią i twórczością Tadeusza Brzozowskiego”. Konkurs skierowany był do uczniów Liceum Plastycznego w Krośnie. Jego celem było upamiętnienie setnej rocznicy urodzin patrona szkoły oraz zapoznanie się z jego życiem i działalnością twórczą.  Na konkurs napłynęło 51 prac wykonanych w różnych technikach plastycznych.
Jury w składzie: Elżbieta Skóra, Paweł Leszega, Marcin Płoszaj i Grzegorz Tomkowicz – komisarz i sekretarz konkursu obejrzało 51 prac dostarczonych na konkurs oraz wybrało 33 prace na wystawę i przyznało następujące nagrody:  nagroda główna GRAND PRIX dla Natalii Wasłowicz za zestaw prac malarskich, wyróżnienia dla : Aleksandry Gładysz, Miłosza Tomkowicza, Gabrieli Pelc, Weroniki Wójcik, Patrycji Albrycht, Emanueli Muszyńskiej, Roksany Król. 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy indywidualnego i różnorodnego podejścia do osoby i twórczości Tadeusza Brzozowskiego, a pozostałym uczestnikom życzymy wytrwałości i sukcesów w dalszej pracy twórczej.

Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów w szkolnej galerii „TAK”                                                  Grzegorz Tomkowicz

brzozowskikonkurs 1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Inspiracje postacią i twórczością Tadeusza Brzozowskiego - szkolny konkurs plastyczny

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.