Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Kolejny sukces Miłosza

30 i 31 października br. w budynku Szkoły Ludowej w Żarnowcu odbyła się XXIV Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej autorstwa Bronisławy Betlej. Pierwszego dnia konkursu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych.

31 października br. odbyła się druga część konkursu, w której udział wzięli uczniowie z krośnieńskich i jasielskich liceów. I znowu uczeń naszej szkoły odniósł sukces: III miejsce Miłosz Tomkowicz. Nagrodzeni odebrali z rąk Pani Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik pamiątkowe wazony i dyplomy, a od Pani Elżbiety Betlej tomiki poezji. Nagrodą była także edukacyjna gra planszowa „Z Tołhajem w Beskid” . W spotkaniu uczestniczyła córka Bronisławy Betlej – Pani Elżbieta Betlej. Wspominała, jak ważny był dla jej Mamy kontakt z młodzieżą, z którą spotykała się przez dwadzieścia dwa lata. I choć dziś nie ma jej wśród nas to mądrość myśli zawarta w jej utworach jest ponadczasowa.

Miłoszowi gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie Liceum Plastycznego w imprezach kulturalnych.

Justyna Czekańska

Jesteś tutaj: Home Aktualności Kolejny sukces Miłosza

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.