Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Plener w Zamościu z sukcesem

W dniach od 04 – 08.06.2018 w Zamościu odbywał się XII Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość – Perła Renesansu” organizowany przez Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu. Uczestnikami z naszej szkoły byli uczniowie klasy ll Maria Mocur i Miłosz Tomkowicz. W malowniczym, architektonicznym raju uczniowie szkół plastycznych z całej Polski uwieczniali na swoich obrazach niepowtarzalny widok i klimat  renesansowego miasta. Na koniec pleneru w zabytkowej Synagodze zorganizowana została wystawa prac malarskich wykonanych przez uczestników pleneru, przyznane również zostały nagrody i wyróżnienia. Wśród nagrodzonych prac znalazły się prace Miłosza, który otrzymał najwyższą I nagrodę.

Gratulujemy uczestnikom pleneru i życzymy dalszych sukcesów.

G. Tomkowicz

Jesteś tutaj: Home Aktualności Plener w Zamościu z sukcesem

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.