Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Pola Nadziei 2018

polanadziei 1

25 marca w Niedzielę Palmową Krosno już po raz dziesiąty "zakwitło żonkilami". Dziesiątki wolontariuszy z Krosna i okolic włączyło się w akcję pomocy dla krośnieńskiego hospicjum " Caritas". W kweście jak co roku uczestniczył również nasz Szkolny Klub Wolontariusza w bardzo licznej obsadzie 16 wolontariuszek. Kwestowaliśmy jak co roku w okolicach hipermarketu Carrefour. Oto nasze wolontariuszki: Aleksandra Antoniuk, Karolina Kordyś, Patrycja Albrycht, Oliwia Dybczyk, Wiktoria Rosińska, Liliana Długosz, Sandra Gajda, Zuzanna Kuruc, Natalia Wasłowicz, Gabriela Pniewska, Weronika Wójcik, Klaudia Stanosz, Justyna Kazanecka, Aleksandra Szpiech, Wiktoria Krzepkowska, Magdalena Dobrowolska.                                                                                                  :) E. Zajdel

polanadziei 2

25 marca odbyła się kolejna edycja Krośnieńskich Pól Nadziei. Jak co roku w Niedzielę Palmową uczniowie krośnieńskich szkół kwestowali na rzecz działającego w mieście hospicjum. Tegoroczna liczna reprezentacja Liceum Plastycznego trzymała swoją wartę w godzinach 9:00 - 17:00 w okolicach sklepu Carrefour na ulicy Lewakowskiego. Nie straszna była im nawet zmiana czasu!                                                                                                     SKW

Jesteś tutaj: Home Aktualności Pola Nadziei 2018

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.