Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Polecam! Tę wystawę trzeba zobaczyć!

W Saloniku Artystycznym  Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej prezentowane są prace formacji artystycznej "Trójka". Tworzą ją absolwenci naszej szkoły, a obecnie studenci trzeciego roku grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Są to: Inga Ginalska, Natalia Marecka i Michał Tokarz. Wszyscy zafascynowani są  technikami graficznymi, rysunkiem i fotografią. Tę fascynację i chęć zgłębiania wiedzy i umiejętności z zakresu technik graficznych daje się zauważyć oglądając wystawiane prace.

Wystawa powstała dzięki pomocy Fundacji dla Sztuki, którą stworzyła i z powodzeniem kieruje Pani Agnieszka Bielaska.

Z fundacją współpracujemy już od kilku lat. Jej działalność promująca uzdolnioną plastycznie młodzież zasługuje na uznanie i "duże brawa". Słowa szacunku i uznania kieruję też do młodych artystów. Cieszę się obserwując Wasz rozwój. Tak trzymajcie!!!

Jeszcze raz polecam tę wystawę, można ją oglądać do 10 lutego br.

Zbigniew Gleń

 

 

zaproszenie1

 

zaproszenie2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Polecam! Tę wystawę trzeba zobaczyć!