Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Szopka zdobi rynek

2017 SZOPKA 1

Kolejny raz mieszkańcy Krosna oraz odwiedzający nasze miasto w okresie świątecznym będą mogli podziwiać szopkę, którą prezentujemy na krośnieńskim rynku.

 2017 SZOPKA 3

W tym roku ekspozycję szopki przygotował Grzegorz Tomkowicz. Przy realizacji pomysłu pomagali mu Elżbieta Skóra i Kazimierz Łach. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektu ich pracy. Cieszymy się, że szopka podoba się odwiedzającym krośnieński rynek. Świadczą o tym bardzo miłe rozmowy telefoniczne i e-mailowe.                                                                                                                                                                   Zbigniew Gleń

2017 SZOPKA 2

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szopka zdobi rynek