Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Lubię ludzi czyli Szlachetna Paczka

2017 szlachetna paczka

Szlachetna Paczka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych. Ideę organizowania mądrej pomocy dzięki której potrzebujący zaczną zmieniać swoje życie (dajemy wędkę a nie rybę) wymyślił w 2001 roku ksiądz Jacek Stryczek. Akcja zapoczątkowana jako lokalny projekt (początek dał Kraków) z czasem rozrosła się i stała unikalnym światowym projektem.

 szlachetna 2017 paczka 1

Od kilku lat społeczność naszej szkoły włącza się w pomoc Szlachetnej Paczce. W tym roku dzięki zbiórce udało nam przygotować dla wybranej rodziny trzy paczki. Pakowaniem jak co roku zajęła się nieoceniona pani profesor Patrycja Wojnar. Wśród darów znalazły się m.in Szumiś dla chorego chłopca, książki dla mamy chłopca, środki do pielęgnacji, kosmetyki, żywność. Przygotowane paczki dostarczyliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki w krośnieńskim PWSZ gdzie otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. O projekcie możecie przeczytać na www.szlachetnapaczka.pl                                E. Zajdel

szlachetna 2017 paczka 2

paczka

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lubię ludzi czyli Szlachetna Paczka