Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Warsztaty w WSIiZ w Rzeszowie.

wsiz

W dniu 01.12.2017 roku w ramach klas patronackich szesnaścioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. W malowniczo położonym ośrodku uczelni wyższej uczniowie LP w Krośnie mieli okazję rozwijać swoje projektowe zainteresowania. Pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej zapoznali się z modelowaniem 3D. Pan mgr Łukasz Bis prezentował program graficzny na którym uczniowie wykonywali zadane ćwiczenia. Z kolei pan mgr Mikołaj Birek instruował uczniów w posługiwaniu się digital paintingiem. Pani mgr Gabriela Piechnik szkoliła uczniów jak profesjonalnie wykonywać retusze zdjęć, by wyglądały jak z okładki. Licealiści z zainteresowaniem pracowali i nabywali nowe umiejętności w nowoczesnych laboratoriach WSIiZ. Mamy nadzieję na kontynuowanie tej dobrej współpracy.
Grzegorz Tomkowicz

wsiz1

Jesteś tutaj: Home Aktualności Warsztaty w WSIiZ w Rzeszowie.