Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

MAMO, TATO... NIE PAL!

DSC 0181

 

16 grudnia 2017 r. w Światowym Dniu Rzucania Palenia gościliśmy w szkole laureatów IX Powiatowego Konkursu Plastycznego zorganizowanego pod hasłem "MAMO, TATO... NIE PAL!". Organizatorem konkursu jest Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Krośnie, a nasze liceum w tym roku zostało jego współorganizatorem. Do jury został zaproszony p. profesor Grzegorz Tomkowicz, natomiast p. profesor Elżbieta Skóra na zajęciach "podstaw projektowania" wykonała  wraz z uczniami oprawę plastyczną konkursu. Adresatami konkursu były przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. Z ponad dwustu nadesłanych prac jury wyłoniło 18 finalistów. Ich prace mogliśmy podziwiać podczas uroczystości wręczenia nagród. Tej chwili towarzyszyły bardzo duże emocje, były uśmiechy, radość, a nawet... łzy. Spotkanie uświetnił mini recital w wykonaniu uczennic naszej szkoły - Natalii, Marysi i Laury.
Po zakończeniu części oficjalnej nasi goście mieli okazję  zwiedzić szkołę i zobaczyć jak wyglądają zajęcia plastyczne. Największe zainteresowanie wzbudziła pracownia snycerstwa, gdzie dzieciaki mogły popracować z prawdziwym drewnem.


                                                                                                              Ewa Zajdel

 

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności MAMO, TATO... NIE PAL!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.