Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Święto Niepodległości

13 listopada br. w naszej szkole odbyło się uroczyste wprowadzenie Sztandaru szkoły. Został on zaprezentowany podczas akademii poświęconej 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Sztandar wniósł chorąży, Jarosław Rokita z klasy II, wraz z asystentkami: Laurą Knieć (klasa II) oraz Patrycją Albrycht (klasa I). Po odśpiewaniu hymnu przez całą społeczność szkoły Pan Dyrektor przedstawił nam historię naszego Sztandaru.

Następnie klasa III zaprezentowała program słowno-muzyczny poświęcony Świętu Niepodległości.

Katarzyna Szul
Sekretarz Samorządu Uczniowskiego

 

sztandar

Jesteś tutaj: Home Aktualności Święto Niepodległości

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.