Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Szkolenie - "kreatywność i motywacja"

laurakniec

W poniedziałek, 30 października troje wolontariuszy z naszej szkoły: Wiktoria Rosińska, Bartłomiej Strzępek i Laura Knieć, wzięło udział w warsztatach pod nazwą "Kreatywność i motywacja". Zajęcia miały charakter edukacyjno-integracyjny. W trakcie ich trwania można było się dowiedzieć czym jest kreatywność, jak ją pobudzać, a przy okazji zapoznać się z wolontariuszami z innych szkół.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolenie - "kreatywność i motywacja"

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.