Nowe kierunki kształcenia - ARANŻACJA WNĘTRZ oraz PROJEKTOWANIE WYROBÓW ARTYSTYCZNYCH!

Arrow up
Arrow down
Chcesz w przyszłości studiować architekturę?
Malarstwo?
Rzeźbę?
Grafikę?
Zostań uczniem naszej szkoły! My przygotujemy Cię do tych studiów!

Aktualności

Plener miejski uczniów klas 4 - krośnieńska starówka

plener kl4 1

plener kl4 3

plener kl4 2

Zapraszam Absolwentów i byłych Pracowników

Z wielką przyjemnością zamieszczam pismo Pana Witolda Śliwińskiego, który przygotowuje wystawę prac absolwentów szkoły, którzy rozpoczęli naukę jeszcze w Miejscu Piastowym.

Z całego serca popieram tę cenną inicjatywę i zapraszam do udziału w wystawie.

Zbigniew Gleń

 

Pismo Witolda Śliwińskiego:

OSTATNIE przedłużenie terminu zgłoszenia prac na podany adres mailowy!

Termin ostateczny do 30 września, termin dostarczenia prac do BWA Krosno - do 31 października.

UWAGA! Absolwenci PLSP w Miejscu Piastowym! Do wszystkich, którzy ukończyli Liceum Plastyczne w latach: 1984-1992 (lata edukacji w Miejscu Piastowym).

W porozumieniu z krośnieńskim BWA organizujemy w grudniu 2018 roku wystawę prac absolwentów w/w roczników oraz wykładowców.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zdjęć prac (zawierających opis: autor, tytuł, rok powstania, technika, wymiary) oraz krótkich notek biograficznych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w terminie do 10 września. Prace prosimy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Biuro Wystaw Artystycznych, ul. Kolejowa 1, 38-400 KROSNO (z dopiskiem "wystawa absolwentów PLSP Miejsce Piastowe") najpóźniej do dnia 30 września 2018 r. Każdy z uczestników wystawy może zaprezentować 2-3 prace w dowolnej dziedzinie. Organizatorzy poczynią starania, by ekspozycji towarzyszyła publikacja w formie folderu lub katalogu. Po wernisażu przewidziane jest spotkanie uczestników w lokalu gastronomicznym.

Szczegóły zostaną podane w październiku 2018 r. Uprzejmie prosimy o udostępnianie tej wiadomości wszystkim potencjalnym zainteresowanym.

Odnośnie zwrócenia uwagi przez Panią Łuczaj o rozszerzeniu uczestników wystawy o roczniki które zaczynały edukację w 1992, jeszcze w Miejscu Piastowym, a kończyły już w krośnieńskim Liceum, zgadzam się z jej uwagą i przepraszam za przeoczenie. W związku z tym prosimy o zgłoszenie również tych, którzy zaczynali jeszcze w Miejscu Piastowym a kończyli w Krośnie.

Pozdrowienia, Witold Śliwiński

Bycie fit, jest git! - spotkanie 11 września 2018

 
bycie fit jest git 1
 
11 września br. gościliśmy w szkole pomysłodawców projektu " Bycie fit, jest git!". W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl.I i II . Liderami projektu są uczniowie krośnieńskich szkół, (obecnie już studenci) których pomysł na prezentację o zdrowym odżywianiu znalazł akceptację w ogólnopolskim projekcie od nazwą "Zwolnieni z teorii".
 
bycie fit jest git 2
      Spotkanie dostarczyło nam wiedzy na temat wartości odżywczych spożywanych przez nas produktów: mięsa, ryb oraz owoców i warzyw. Dowiedzieliśmy się m.in jak poznać czy produkt jest świeży i jak go przyrządzać by nie stracił cennych właściwości. Organizatorzy przygotowali dla uczestników spotkania quiz z nagrodami i zdrowy poczęstunek.                                                                                                                                                                                                E. Zajdel
 
bycie fit jest git 3

Rozpoczynamy obchody 40-lecia naszej Szkoły

Zapraszam na pierwszą z wielu imprez, które w latach 2018 i 2019
uświetniać będą Jubileusz naszego plastyka.

Zbigniew Gleń

 

zaproszenie 1

zaproszenie 2

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018 - 2019

2019 19pocz 6

2019 19pocz 1

2019 19pocz 7

2019 19pocz 2

2019 19pocz 3

2019 19pocz 5

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności